sobota, 28 lutego 2015

Caretta Beach - hotel dla wielbicieli animacjiOstatnim wpisem (możecie przeczytać TUTAJ) rozpoczęłam opis hotelu na wyspie Zakynthos, dedykowanego – moim zdaniem – rodzinom z dziećmi (6 lat plus), lubiącym rozrywki i korzystanie z bogatej infrastruktury hotelowej.

Dziś będzie trochę o tym, co obiekt jest w stanie zaoferować swoim klientom.

Animacje, czyli muzyka, bingo, klub Delfinki itp.


Jeśli ktoś lubi korzystać z animacji hotelowych – nie zawiedzie się. Hotel Caretta Beach oferuje animatorów polsko i anglojęzycznych. Ci polskojęzyczni (łatwo rozpoznawalni – w koszulkach Grecosa) pracują na wysokich obrotach od godzin rannych do ok. 23.00. Rano oferują gimnastykę na rozruch, potem w ciągu dnia rozgrywki sportowe, zajęcia w basenie i inne. Są też zawsze propozycje dla dzieci, codziennie inne. Wieczorem również organizują zabawy tematyczne (np. konkursy muzyczne, grę w Bingo – dla nas mega nudną, ale Anglicy wydawali się zachwyceni, wieczór grecki z greckimi artystami na żywo itp.), jest też mini-disco dla dzieci (niestety, puszcza się właściwie ciągle piosenki angielskie). Animatorzy angażują się bardzo w mini-disco, ucząc choreografii do poszczególnych kawałków i generalnie prowadząc całą zabawę. Właściwie animacje prowadzone są przez calutkie dnie (a byliśmy przed sezonem).

 A poniżej mini-disco:
Kolejnym polem, na którym działają animatorzy, są klubiki dla dzieci – osobny dla pociech anglojęzycznych – ten prowadzą angielscy animatorzy, osobny dla latorośli polskojęzycznych, prowadzony przez Polaków. 

Ten drugi miał być w zeszłym roku uruchomiony dopiero w drugiej połowie czerwca, nie spodziewaliśmy się więc, że będzie otwarty podczas naszego pobytu, który miał miejsce na początku czerwca. A jednak był. Żałuję jedynie, że odkryliśmy go pod koniec naszego pobytu - prowadzono go niejako w piwnicy i był fatalnie oznaczony (same animatorki stwierdziły, że muszą coś z tym zrobić, bo rzeczywiście wiele osób nie potrafi znaleźć klubu). 

Program klubu Delfinki jest ciekawy, codziennie inny. Dzieci mogą korzystać z przeróżnych form aktywności (malowanie, wycinanie, śpiewanie, a nawet spacery wokół hotelu!:)), w obecności rodziców (te młodsze) lub też za zgodą rodziców w obecności jedynie animatorów-opiekunów (od ukończenia 4 r.ż. wzwyż).

A tutaj kilka fotek z naszej zabawy w klubie:

 

Pozostałą ofertę hotelu Caretta Beach, położonego na żółwiej wyspie Zakynthos, przedstawię Wam już wkrótce. 
A będzie ciekawie, jako że to, co najlepsze - zostawiam na deser :)


2 komentarze:

  1. Czekam na resztę relacji. My wybieramy się do Caretta Star. Jedziemy z dwoma córkami 2,5 i 10 lat. Dlatego chcieliśmy mieć spokojny hotel z możliwością kożystania z Caretta Beach.Zwiedzaliście wyspę? My będziemy mieli auto na 3 dni oraz wycieczkę do zatoki wraku i na żółwie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Oczywiście, zwiedzaliśmy wyspę. Mieliśmy auto wypożyczone na 4 dni i sporo zjeździliśmy wyspę, o czym można również przeczytać na tym blogu. Dzieciom polecamy szczególnie Askos Stone Park - więcej o tym parku tutaj: http://obierzdobrykierunek.blogspot.com/2014/09/gdzie-na-zakynthos-pojechac-z-dzieckiem.html
    Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że Zakynthos Was zauroczy :)

    OdpowiedzUsuń